Tisk

Promoce

Ústav práva a právní vědy pořádá ve spolupráci s European Business School SE pro úspěšné absolventy profesních vzdělávacích programů slavnostní promoce v historické budově pražského Rudolfina, tedy jedné z architektonicky nejvýznamnějších budov v Praze, která vznikla v letech 1876-1884 podle návrhů architektů Josefa Zítka a Josefa Schulze. Promoční akt je velkolepým zakončením jejich úspěšného studia. Promoce se konají za účasti rodinných příslušníků, partnerů, přátel a známých, lektorů i členů Ústavu práva a právní vědy a European Business School SE.  Absolventi profesních vzdělávacích programů MBA, BBA, LL.M. MPA, DBA a MSc. si tak slavnostním způsobem mohou vychutnat úspěšné zakončení studia a dosažení dalšího milníku na jejich profesní i osobní cestě.

Všem našim absolventům děkujeme tímto způsobem za jejich studium na naší vzdělávací instituci a přejeme jim, ať i po úspěšném ukončení studia mají stále radost z poznávání nových věcí. U nás platí, že se k nám vždy můžete vracet, jsme vždy rádi, kdykoliv nás někdo z našich absolventů navštíví.

 

 

 

Promoce 2016

Slavnostní obřad

Promoce (z lat. promotio, od pro-moveo, postrčit, podpořit) je slavnostní obřad udělení profesního titulu úspěšným absolventům profesních studií, který následuje po jejich řádném formálním ukončení profesního studia. V České republice nemá promoce právní význam, protože profesní titul se získává již ukončením studia profesních studií MBA, LL.M. a dalších profesních programů závěrečnou zkouškou a obhajobou disertační práce. Promocí je absolventům slavnostně potvrzeno úspěšné absolvování jejich studia v některém z profesních programů, který absolvovali na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

   


 

                         

Místo konání promoce

Vzhledem ke slavnostní (obřadní) povaze události se promoce provádí ve vhodných společenských prostorách, v případě Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. se promoce konaly v letech 2010-2012 v sídle Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. v PALÁCI KONVIKT a od roku 2013 se každoročně konají v reprezentativní budově pražského paláce Rudolfinum.

 

Průběh promoce

Promoce je slavnostní společenskou událostí veřejné povahy, které se zúčastní na jedné straně ti lidé, kterým je profesní titul udělován a kteří mají být promováni, na druhé straně pověřený promotor (obvykle docent či profesor), který promoci zahajuje a předává studentům diplomy, dále předseda nebo místopředseda správní rady, ředitel, výkonný ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. ve studijních programech, které Ústav pořádá společně s partnerskou institucí European Business School SE (EBS) se pak promoce účastní i lektoři a hodnostáři EBS. 

Promoce se účastní i veřejnost, zpravidla příbuzní a známí promovaných osob. Po projevu pověřeného promotora, kterým je tradičně některý z členů správní rady, se studenti k němu jednotlivě přihlašují a předávající se jim diplomy a osvědčení o absolvovaném studiu a získaném titulu.

Promoce 2016 (prosinec)

Promoce 2015 (prosinec)

Promoce 2014 (listopad)

Promoce 2013 (listopad)

Promoce 2012

Promoce 2011 (květen)

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 13. 6. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X