Tisk

Podporujeme

                    

 

Zdravotní klaun

 

Naše instituce pravidelně finančně podporuje občanské sdružení Zdravotní klaun. Tento projekt si klade za cíl podpořit psychickou pohodu hospitalizovaných dětí, geriatrických pacientů a seniorů. Tím pomáhat ke zlepšení jejich celkového psychického a zdravotního stavu. Zdravotní klauni, formou humoru, pacienty odreagují od strachu, napětí a od úzkostí spojených s léčbou nebo z neznámého nemocničního prostředí. V současnosti jsou profesionální zdravotní klauni považováni za účinnou součást léčebného procesu na dětských odděleních nemocnic ve světě i ve většině vyspělých evropských zemí např. v Rakousku, Německu, Holandsku, Itálii, Dánsku, Belgii, České republice, Maďarsku, Slovinsku a na Slovensku.
 

Surikata Lex

 

Surikatu, kterou jsme pojmenovali Lex, sponzorujeme od roku 2012. Sponzoring zvířat obecně, není adresný a individuální, takže „náš“ Lex, je pouze symbolem podpory sponzoringu zoologických zahrad. Surikaty tvoří kolonie až o třiceti členech, které žijí v podzemní soustavě nor. Typické pro surikaty je pro úsměvné „panáčkování“, které představuje hlídkování několika surikat pověřených tímto úkolem v době, kdy většina členů kolonie hledá potravu.  Hlídky stojí vzpřímené na vyvýšeninách nebo keřích, odkud v případě nebezpečí vydávají varovné pištění nebo kvokání. Naše surikata Lex je první „právní“ surikatou v České republice a žije v zoologické zahradě v Olomouci.  
 
Adopční listinu si můžete prohlédnout zde
 

www.judikaty.info

 
Portál www.judikaty.info obsahuje více než 600.000 rozsudků soudů České republiky a Slovenské republiky a zahrnuje i judikaturu Soudního dvora EU, včetně právních vět (přes 76tis. rozsudků Nejvyššího soudu České republiky, přes 32tis. rozsudků Nejvyššího správního soudu, přes 52tis. rozhodnutí Ústavního soudu ČR atd.). Vyhledávač portálu judikáty.cz poskytuje výhody v podobě intuitivního vyhledávání judikatury nejen v textu, ale i v meritu nebo právní větě rozsudku. Jedná se o moderní a komplexní systém vyhledávání judikatury.
 

Pražský právnický podzim

 

Pražský právnický podzim (PPP) je festival právních konferencí, kulatých stolů a diskusí, jehož pořadatelem bývá tradičně společnost Havlíček Brain team, JUDr. Karla Havlíčka, šéfredaktora časopisu Soudce, za spoluúčasti řady významných sponům této prestižní právnické akce, včetně Magistrátu hlavního města Prahy, Ministerstva spravedlnosti České republiky, Ústavního soudu České republiky, Nejvyššího soudu České republiky, Právnické fakulty Univerzity Karlovy, Ústavu státu a práva Akademie věd ČR, Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a řady dalších významných institucí z veřejné i soukromé sféry působících v České republice v oblasti práva. Během měsíce listopadu se v rámci PPP při různých příležitostech diskutuje o právu a jeho vývoji z širší perspektivy. Záštitu nad rokováními v roce 2014 převzali mj. předseda Ústavního soudu doktor Rychetský, ministr financí Ing. Andrej Babiš, a ministryně spravedlnosti prof. JUDr. Helena Válková. CSc. 
 

Český helsinský výbor

 

je nevládní neziskovou organizací pro lidská práva působící od roku 1988 v Československu a od roku 1993 v České republice. Založen byl 30 kriticky smýšlejícími lidmi v čele s prof. Jiřím Hájkem, Václavem Havlem, Jiřím Dienstbierem, Evou Kantůrkovou, Janem Šternem a dalšími. Český helsinský výbor tak navázal na činnost Charty 77 a Výboru na obranu nespravedlivě stíhaných. Posláním výboru je podpora a ochrana základních hodnot, ke kterým se naše společnost hlásí, zejména ochrana rovnosti a osobní svobody. Proto se dlouhodobě specializuje na problematiku trestního řízení, trestu odnětí svobody, práci policie a dalších složek působících v justici a na druhé straně se zabývá problematikou rovných příležitostí, problematikou diskriminace a rasizmu.
 
 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 13. 6. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X