Tisk

Osobní reference

Reference absolventů a studentů Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

Kladné reference absolventů a studentů Ústav práva a právní vědy, o.p.s. jsou tím nejlepším vysvědčením práce desítek lektorů, studijního oddělení, jakož i vedení naší instituce a jsme na ně právem hrdí.

Všechny videoreference

Videoreference

Všechny reference ke studiu MBA

Reference ke studiu MBA

Martin Klouček, MBA
RESPECT, a.s. – Broking Manager
absolvent programu MBA Pojišťovnictví
 

Při práci pojišťovacího makléře v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik se často setkávám na jedné straně s top manažery významných firem a institucí a na druhé straně s předními odborníky v pojišťovnictví. Osobně si řady těchto lidí velmi vážím a chci být pro ně ještě kvalitnějším obchodním partnerem, což byl jeden z důvodů, proč jsem hledal možnosti dalšího profesního vzdělávání. Studijní program MBA Pojišťovnictví svým profilem přesně vyhovoval mým potřebám, protože obsahoval vyváženou kombinaci studijních modulů zaměřených na management, obchod a pojišťovnictví. Velmi pozitivně hodnotím možnost jednoho volitelného studijního modulu v každém semestru, takže si student může častečně rozsah studia přizpůsobit dle svého budoucího zaměření. Zajímanou možností pro zvídavé studenty je rovněž volný přístup na tématická setkání a semináře všech studijních oborů. 

Vedení Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., pravidelně vyžaduje od studentů zpětnou vazbu na kvalitu seminářů i lektorů, jakýmikoliv náměty studentů na zlepšení se vážně zabývá a řeší je. Veškerá komunikace se studijním oddělením byla vždy příjemná, otevřená a efektivní. Zájemcům o studium, zejména pracovníkům pojišťoven a pojišťovacím zprostředkovatelům, mohu studium oboru MBA Pojišťovnictví vřele doporučit.

MUDr. Zuzana Michnová, Ph.D., MBA
Lékařka Univerzitní nemocnice v Martině (SR)
absolvent programu MBA Management ve zdravotnictví
 

Když jsem přemýšlela nad tím, jak posunout svůj profesní život dál, kde najít moderní postupy v řízení zdravotnických institucí, ale současně získat i informace z oblastí mimo medicínu, která je mým oborem, rozhodla jsem se ke studiu Managementu ve zdravotnictví na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. v Praze, který považuji za špičkové vzdělávací zařízení v ČR. Své rozhodnutí tak dnes hodnotím jako rozhodnutí správné a Ústav doporučuji k dalšímu studiu všem kolegům lékařům.

Ing. Zuzana Zajičková, MBA
WBI s.r.o. - Business Solutions Director
Absolvent programu MBA Strategický management
 
Počas štúdia MBA som sa stretla s príjemným a profesionálnym prístupom pracovníkov Ústavu práva a právní vědy. Garantmi jednotlivých modulov sú odborne vysoko fundovaní lektori, ktorí boli vždy ochotní vypočuť názory študentov a diskutovať o rôznych možnostiach. Veľmi veľa novo získaných teoretických poznatkov som okamžite aplikovala v našej firme. Vytvorila som viacero dotazníkov a zmenila procesy hlavne v oblasti projektového riadenia.
Všechny reference k ostatním programům

Reference k ostatním programům

Ing. Michaela Matoušková, MPA
Starostka obce Řečany nad Labem
jednatelka společnosti A.M.M. Accounting, s.r.o.,
absolvent programu MPA Veřejná správa
a samospráva krajů, měst a obcí

„Ústav práva a právní vědy, o.p.s. jsem si vybrala na základě nabídky studia dálkovou formou, které mi vzhledem k funkci starostky obce velmi vyhovovalo. Dalším důvodem bylo velmi dobré lektorské obsazení. S Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. probíhala v průběhu studia bezproblémová pravidelná komunikace, která studentům s omezenými časovými možnostmi vyhovuje a přitom studium neztrácí na své hodnotě a zůstává na vysoké úrovni. Svým kolegům proto studium MPA na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. vřele doporučuji.“

Ing. Vladimír Kloz, BBA, MSc., MBA
Úřad průmyslového vlastnictví - ředitel administrativního odboru
absolvent programu MSc. (Master of Science) a MBA Ladership

Když jsem se rozhodl studovat vzdělávací program Master of Science (MSc.), stál jsem před dalším rozhodnutím, kterou vzdělávací instituci zvolit. Z poměrně velkého počtu organizací nejlépe splňoval má kritéria Ústav práva a právní vědy, který tento program nabízí tak, že z větší části je na studentovi, jakým směrem chce své studium zaměřit a může si vybrat z široké nabídky modulů, čímž kromě managementu může studovat i předměty z oblasti marketingu či práva. Navíc může student v rámci studia navštěvovat i ostatní vzdělávací moduly a semináře, o které má zájem, a to jak v češtině, tak i v angličtině. Student se v příjemných učebnách setká vždy s kvalitními lektory, kteří jsou špičkou ve svých oborech a dokáží výborně provázat teorii a praxi. Nabyté poznatky tak lze v praxi okamžitě úspěšně aplikovat. Dobrou vizitku Ústavu práva a právní vědy dělá i studijní oddělení, které je vstupní branou pro každého studenta a jeho vedoucí s profesionálním a lidským přístupem dokáže zvládnout veškeré individuální požadavky studentů k oboustranné spokojenosti, čímž přispívá k bezproblémovému průběhu studia. Vzdělávání je dobrou investicí v každém věku, jen je třeba vybrat správnou vzdělávací instituci - Ústav práva a právní vědy mohu doporučit.

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 13. 6. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X