Tisk

Kvalitní Firma

Získali jsme certifikát Kvalitní firma 2016

V roce 2017 jsme opět obhájili prestižní certifikát Kvalitní firma.

Již v roce 2012 jsme v náročném zákaznickém testu uspěli a získali prestižní certifikát Kvalitní firma s vynikající odezvou ze strany absolventů programů MBA, LLM a BBA. Během listopadu a prosince každý rok v letech 2012 – 2017 realizovala společnost APC podrobný telefonický výzkum spokojenosti našich absolventů. V průzkumu mohli absolventi studijních programů MBA, LLM a BBA a dalších ohodnotit kvalitu našich služeb jako ve škole známkou od 1 do 5, která je nejhorší.

Výsledky studie nás velice potěšily. V analýze spokojenosti zákazníků jsme byli hodnoceni jako velice kvalitní firma průměrnou známkou 1,1. Tento výsledek je pro nás signálem, že svou práci odvádíme dobře a děkujeme proto našim absolventům za důvěru i cennou zpětnou vazbu. 

Prozatím pokaždé jsme hodnocení obhájili a vždy s výbornými výsledky. Hodnocení za tento rok je pro naši školu opět výborné a Vy si je můžeme stáhnout zde.

Zpětná vazba a reference, které jsme takto získali, jednoznačně vypovídají, že naši absolventi jsou s institucí Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. velice spokojeni a studia, jakož i servis naší vzdělávací instituce hodnotí na výbornou. Studie se zúčastnily přes 60% jak bývalých, tak nynějších studentů studií MBA, BBA, LL.M. a dalších vzdělávacích programů, kteří nám poskytli osobní reference a doporučení. Velice si toho ocenění vážíme.

Značka KVALITNÍ FIRMA-OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY vznikla z důvodu snahy o zvyšování kvality firem podnikajících v České republice. Jedná se o funkční systém, který ověřuje kvalitu firem na reálných zákaznících. Do programu firmy APC se registrovalo přes 3000 společností a cca 125 se již úspěšně certifikovala.

Kompletní výsledky analýzy za rok 2016 tak potvrzují vysoký standard našich vzdělávacích služeb a jednotlivých profesních programů MBA, LL.M., BBA, DBA. MPA a MSc., a poskytují garanci výuky na té nejvyšší úrovni.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 13. 6. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X