Tisk

BBA (Bachelor of Business Administration)

O studiu  
Programy BBA  
Cena studia, přihláška

Programy BBA

Aktuálně, pro jarní běh studia v roce 2018, který začíná v dubnu 2018, nabízí Ústav práva a právní vědy posluchačům v oblasti manažerských disciplín základního stupně (profesní ekvivalent bakaláře) celkem 2 programy BBA, a v oblasti práva, managementu. Programy BBA je vyhledávaný zejména těmi zájemci, kteří nemají vysokoškolské vzdělání a chtějí si osvojit základní znalosti práva a managementu a návazně studovat vyšší profesní stupeň (MBA, LL.M., atd.). Programy BBA na Ústavu práva a právní vědy jsou studovány kombinovanou formou, zahrnující tematická setkání z každého předmětu s živými lektory a samostudium prostřednictvím interní studentské sekce, v níž jsou pro Vás dostupné studijní materiály. Obdržíte rovněž základní literaturu ke studiu a po úspěšném absolvování studia i mezinárodní certifikát IES od společnosti International Education Society.

98%

absolventů studium doporučuje

Prohlédněte si reference našich absolventů. Ústav práva získal výborné hodnocení a certifikát Kvalitní firma.

91%

absolventů získalo lepší pracovní uplatnění

9 z 10 absolventům pomohou získané znalosti a dovednosti k lepšímu pracovnímu uplatnění na trhu práce.

98%

absolventů bylo spokojeno s lektory

Náš lektorský tým je sestaven z respektovaných odborníků z velkých tuzemských i nadnárodních společností.    

 

Výhody studia BBA (Bachelor of Business Administration)

 • Cena od 49.500 Kč bez DPH
 • Zkušení lektoři z praxe
 • Získáte diplom BBA
 • Délka studia pouze 8-12 měsíců, možnost studia distančně
 • Další výhody studia zde

Všechny reference

Reference ke studiu BBA (Bachelor of Business Administration)

Jakub Schwarz, BBA
Fio banka, a.s , Card Specialist
absolvent programu BBA Manažerská specializace a student programu MBA Finanční management podnikání

„Studium na Ústavu vřele doporučuji všem zájemcům. Kdo hledá studium na vysoké úrovni, které je vedeno zkušenými profesionály ve svém oboru, ale zároveň také lidský, přátelský a individuální přístup, tak je Ústav práva a právní vědy jasnou volbou. Nyní pokračuji ve studiu MBA - Finanční management podnikání a těším se na další spolupráci.“

 

Komu je tento program určen?

Program BBA je určen zejména absolventům vysokých a středních škol a gymnázií, nebo vyšších odborných škol, ale též zájemcům bez předchozí manažerské praxe, kteří chtějí získat manažerské základy z klíčových oborů managementu.

Profesní vzdělávací programy BBA se zaměřují na rozvoj manažerských dovedností a praktických zkušeností. Jsou určeny zejména pro manažery, členy managementu společností nebo úřadů, pro podnikatele, zaměstnance státní správy a samosprávy, a hlavně pak pro všechny, kdo chtějí jít profesně a kariérně dál a posílit svoje postavení na trhu práce. Máte-li zájem o prohloubení znalostí a své profesní praxe, pak jste zde správně.

 

Studujte v mateřském jazyce, pod dohledem odborníků z renomovaných českých univerzit, a distančně. Výuka u nás vychází z úcty k teorii, ale pracuje hlavně s každodenní profesní zkušeností našich lektorů.

 

O studiu  
Programy BBA  
Cena studia, přihláška

O studiu BBA (Bachelor of Business Administration)

Cílem profesního vzdělávacího programu BBA je předat studentům základní a nejdůležitější informace z jednotlivých oblastí managementu nebo práva nebo veřejné správy (a to podle oboru, který si student zvolí) a připravit je tímto způsobem na výkon jejich budoucí manažerské pozice, nebo stávající manažerskou pozici posílit a ucelit již nabyté poznatky z praxe. Program BBA je určen zejména absolventům vysokých a středních škol a gymnázií, nebo vyšších odborných škol, ale též zájemcům bez předchozí manažerské praxe, kteří chtějí získat manažerské základy z klíčových oborů managementu.
Úspěšné absolvování programu BBA umožňuje návazně studovat některý z programů MBA nabízených Ústavem práva a právní vědy. Program BBA Manažerská specializace je samostatný stupeň profesního vzdělávání, který umožňuje dále studovat některý z našich MBA programů těm uchazečům, kteří nesplňují podmínku ukončeného vysokoškolského vzdělání, nebo nemohou doložit dostatečnou praxi v řídící (manažerské) pozici.
Studium probíhá formou tematických setkání studentů s lektory, osobních konzultací a psaním seminárních postupových prací a je zakončeno ústní závěrečnou zkouškou a obhajobou závěrečné disertační práce. Po splnění všech studijních podmínek obdrží absolvent osvědčení o absolvování studia a diplom s uděleným titulem BBA.

Program nabízíme v těchto modifikacích:

O studiu  
Programy BBA  
Cena studia, přihláška

Přihláška ke studiu BBA (Bachelor of Business Administration) – zvýhodněná cena pouze do 31. 5. 2018

STUDIUM NA SPLÁTKY

57 500 Kč
bez DPH

 • 2 splátky
 • BONUS
  Certifikát IES
PŘIHLÁSIT

NYNÍ AKCE

49 500 Kč
bez DPH

 • 1 splátka
 • BONUS
  Certifikát IES
PŘIHLÁSIT

STUDIUM VE DVOU

49 500 Kč
bez DPH

 • 2 splátky
 • BONUS
  Certifikát IES
PŘIHLÁSIT

Podmínky přijetí

Úplné ukončené středoškolské vzdělání – prokazatelně doložené maturitním vysvědčením a profesním CV.

Podmínky získání slevy

Slevu ze studia získáte, pokud do 31. 5. 2018 uhradíte cenu za studium jednorázovou platbou. Pokud chcete studovat ve splátkách, činí cena studia 57.500 Kč bez DPH. Možno dohodnout až 4 splátky za studium. Více informací najdete v odkazech Poplatky za studium Financování studia .
Součástí akce u programů BBA, je i akce Studium ve dvou. Celková cena za STUDIUM VE DVOU na jednoho studenta činí 49.500 Kč bez DPH, což je za studium, které není pouze online, ale kde se osobně setkáváte s „živými“ lektory, na českém i zahraničním trhu nejlepší cena. Podmínkou je uhradit studium maximálně ve 2 splátkách.

O studiu  
Programy BBA  
Cena studia, přihláška

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 13. 6. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X